Soundsory® yra daugiafunkcinė, namuose naudoti tinkama programa, kuri pagerina vaikų ir suaugusiųjų motorinius ir pažinimo gebėjimus.

Ji sujungia garsą su judesiu ir vienu metu stimuliuoja vestibuliarinę ir klausos sistemas. Veikimas pagrįstas neuroplastiškumu: smegenys gali keistis ir kurti naujus ryšius per specifinę ir pakartotinę stimuliaciją.

Įsigykite su nuolaida čia: Soundsory. Nuolaidos kodas: 3A6003308

Judėjimas, pusiausvyra ir koordinacija

SOUNDSORY® judesių programa orientuota į propriorecepcinių gebėjimų ugdymą atliekant specifinius, pasikartojančius judesių pratimus. Ritminės muzikos programa skirta stimuliuoti vestibuliarinę sistemą, kuri padeda smegenims geriau integruoti informaciją, susijusią su kūno padėtimi, pusiausvyra ir judėjimu.

Klausos ir jutimo apdorojimas

SOUNDSORY® muzikos programos tikslas – per klausos kanalą aktyvuoti neuronų ryšius įvairiose smegenų srityse ir išmokyti ausį bei smegenis greičiau ir tiksliau analizuoti bei apdoroti jutiminę informaciją.

Kaip tai veikia?

Ritmine muzika siekiama suaktyvinti kūno judesius. Patentuota dinaminė filtrų sistema sukuria specifinius garso kontrastus. Šis efektas padeda smegenims prisitaikyti prie pokyčių bei numatyti juos (kaip ir realiame gyvenime, kur nuolat prisitaikai, prognozuoji ir prisitaikai prie tave supančių pokyčių). Garsas perduodamas naudojant oro ir kaulų laidumą, kad būtų užtikrintas unikalus ir efektyvus klausos ir vestibuliarinės sistemos stimuliavimas. Kūno judesių pratimai skirti palaikyti smegenų ir kūno integraciją per vystymosi progresą. Jie apima primityvių refleksų integravimą, tuo pačiu ugdo kūno suvokimą, laikysenos kontrolę ir kūno koordinaciją. Gerėjant pagrindiniams motoriniams įgūdžiams, gerėja ir pažinimo funkcijos, kurios padeda mokytis.

Trukmė

Programa trunka 40 dienų (30 minučių muzikos su pratimais kasdien). Ji susideda iš dviejų dalių po 20 dienų (tarp jų rekomenduojama 2-4 savaičių pertrauka). SOUNDSORY® stimuliuoja smegenis ir aktyvina nervų sistemos gebėjimą susitvarkyti savarankiškai.

Veikla seansų metu

Vaikščiokite, šokite, bėgiokite… Būkite kūrybingi: pieškite, tapykite, statykite…Žaiskite: kortomis, dėlionėmis, lego… Venkite vairuoti automobilį ar važiuoti juo. Venkite valgyti ir kramtyti. Venkite ekranų (nebent atliktumėte mūsų siūlomus pratimus). Naudokite veidrodį. Neskubėkite, pritaikykite sau. Darykite tiek, kiek galite.

Įsigykite su nuolaida čia: Soundsory

 

Susisiekite

Kontaktinis tel. nr.: +370 652 67 320
El. laiško forma: