Nuolaidos kodas įsigyti Forbrain ausinėms: 3A6003308.

Įsigykite su nuolaida čia: Forbrain ausinės

Forbrain ausinės

Forbrain ausinės sukurtos gerinti kalbą, atmintį ir dėmesį. Jas sudaro dinaminis filtras, kaulinio pralaidumo ausinės ir mikrofonas. Forbrain veikia nervų sistemą naudojant savo balsą, treniruoja smegenis, mažina sensorinę įtampą, gerina dėmesio koncentraciją, girdimąjį suvokimą, tartį ir kalbėjimo sklandumą. 10-15 min. treniruotė su Forbrain® ausinėmis kasdien pagerins mokymosi, kalbos suvokimo, atminties ir kt. rezultatus. Forbrain naudoja mokytojai, logopedai ir kiti su kalba dirbantys specialistai.

Technologija

Forbrain® pakeičia jūsų balso suvokimą naudojant dvi novatoriškas technologijas:

• Dinaminis filtras

paryškina specifinius kalbos dažnius ir nuolat “stebina” smegenis, kad pagerėtų atmintis, dėmesys ir garsinis suvokimas.

• Kaulų laidumo technologija

leidžia savo paties balsą suvokti aiškiau nei jam tradiciškai sklindant oru, tarsi diktoriaus kėdėje. Tai puikus įrankis, nervų sistemos treniruotė naudojant savo paties balsą ir Forbrain ausines.

Naudojimas

Naudokite Forbrain mokydamiesi skaityti, žaisdami garsinius žaidimus, dainuodami, bendraudami 3-5 metų vaikams rekomenduojama naudoti 10 minučių darbo kasdien, 5-15 metų vaikams- 15 minučių kasdien, suaugusiems- 20 minučių, pagyvenusiems- 10-30 minučių (priklausomai nuo situacijos). Kasdienes sesijas tęskite 6-8 savaites, tada padarykite 4 savaičių pertrauką. Jei reikia, kartokite ciklą.

Vaikams

Vaikams patinka Forbrain.Namų darbai, skaitymo ir kalbėjimo užduotys tampa smagesnės ir produktyvesnės. Vaikai su Forbrain mokosi daug lengviau ir greičiau.

PAAUGLIAMS IR SUAUGUSIEMS

Skaitykite garsiai, ruoškitės egzaminams, pristatymams ar interviu; dainuokite savo mėgstamas dainas arba bendraukite su draugais. Forbrain® padeda susikaupti ir lengviau įsisavinti informaciją, ugdyti savo talentus ir potencialą.

SENJORAMS

Forbrain® gerina susikaupimą, pažintines funkcijas, atmintį. Senjorai pastebi, kad naudojant Forbrain balsas tapo aiškesnis, o kalba sklandesnė. Naudodami Forbrain kai kurie netgi atranda naujų užsiėmimų, tokių kaip dainavimas!

Logopedai ir pedagogai naudoja Forbrain® įvairiais atvejais:

•Kalbos sutrikimai(kalbos uždelsimas, apraksija, afazija...)
•Klausos ir garso suvokimo sutrikimai
•Dėmesio sutrikimai (ADD/ADHD)
•Mokymosi sutrikimai (disleksija, prastas skaitymas, atmintis ir kt.)
•Raidos sutrikimai (Autizmas, Aspergerio sindromas, Dauno sindromas ir kt.)
•Smegenų traumos ir ligos

Įsigykite su nuolaida čia: Forbrain ausinės

 

Susisiekite

Kontaktinis tel. nr.: +370 652 67 320
El. laiško forma: