Forbrain

Nuolaidos kodas įsigyti Forbrain ausinėms: 3A6003308.

Įsigykite su nuolaida čia: Forbrain ausinės

Forbrain ausinės


Forbrain ausinės sukurtos gerinti kalbą, atmintį ir dėmesį. Jos veikia nervų sistemą naudojant savo balsą, treniruoja smegenis, mažina sensorinę įtampą, gerina dėmesio koncentraciją, girdimąjį suvokimą, tartį ir kalbėjimo sklandumą. 10-15 min. treniruotė su Forbrain® ausinėmis kasdien pagerins mokymosi, kalbos suvokimo, atminties ir kt. rezultatus. Forbrain naudoja mokytojai, logopedai ir kiti su kalba dirbantys specialistai. Jas sudaro:

  • Dinaminis filtras,
  • Kaulinio pralaidumo ausinės,
  • Mikrofonas.

Dinaminis filtras paryškina specifinius kalbos dažnius ir nuolat “stebina” smegenis, kad pagerėtų atmintis, dėmesys ir garsinis suvokimas.
Kaulų laidumo technologija leidžia savo paties balsą suvokti aiškiau nei jam tradiciškai sklindant oru, tarsi diktoriaus kėdėje. Tai puikus įrankis, nervų sistemos treniruotė naudojant savo paties balsą ir Forbrain ausines.

Forbrain ausinių naudojimas


Vaikams

Vaikams patinka Forbrain. Namų darbai, skaitymo ir kalbėjimo užduotys tampa smagesnės ir produktyvesnės. Vaikai su Forbrain mokosi daug lengviau ir greičiau.

Paaugliams ir suaugusiems

Skaitykite garsiai, ruoškitės egzaminams, pristatymams ar interviu; dainuokite savo mėgstamas dainas arba bendraukite su draugais. Forbrain® padeda susikaupti ir lengviau įsisavinti informaciją, ugdyti savo talentus ir potencialą.

Senjorams

Forbrain® gerina susikaupimą, pažintines funkcijas, atmintį. Senjorai pastebi, kad naudojant Forbrain balsas tapo aiškesnis, o kalba sklandesnė. Naudodami Forbrain kai kurie netgi atranda naujų užsiėmimų, tokių kaip dainavimas!

Logopedams ir pedagogų darbo įrankis

Specialistai naudoja Forbrain® įvairiems atvejams savo profesinėje veikloje: kalbos sutrikimams (kalbos uždelsimas, apraksija, afazija...), klausos ir garso suvokimo sutrikimams, dėmesio sutrikimams (ADD/ADHD), mokymosi sutrikimams (disleksija, prastas skaitymas, atmintis ir kt.), raidos sutrikimams (Autizmas, Aspergerio sindromas, Dauno sindromas ir kt.), ir kt.

Turintiems specialiųjų poreikių vaikams

Pasiekia geresnių terapijos rezultatų. Padeda vystytis vaikų kognytyviniams įgūdžiams (pažinimo raidai).

Naudokite Forbrain mokydamiesi skaityti, žaisdami garsinius žaidimus, dainuodami, bendraudami. 3-5 metų vaikams rekomenduojama naudoti 10 minučių darbo kasdien, 5-15 metų vaikams- 15 minučių kasdien, suaugusiems- 20 minučių, pagyvenusiems- 10-30 minučių. Kasdienes sesijas tęskite 6-8 savaites, tada padarykite 4 savaičių pertrauką. Jei reikia, kartokite ciklą.


Įsigykite tiesiai iš gamintojo su nuolaidos kodu čia:

worldwide-delivery 3-5 darbo dienų
pristatymas
30-day 30 dienų pinigų
grąžinimo garantija
warranty 2-metų
garantija

Reikia pagalbos užsakant ar kyla daugiau klausimų?